recetat me te klikuaraRecetat e gatimit me te kerkuara ne web nga vizitoret ne faqen www.sitegatuajme.net

Keto jane recetet me te klikuara gjate vitit ne faqen tone me receta gatimi shqiptare tradicionale dhe te huaja

Cila eshte receta juaj e preferuar na e tregoni duke komentuar ketu ose ne faqen tone ne Facebook : Si te gatuajme

Home page / Archives 1,581,337
Si te gatuajme Trilece – Receta gatimi per trilece 44,031
Si te gatuajme Shendetlie – Receta gatimi per Shendetlie 38,765
Si të gatuajmë Tave kosi 31,981
Si të gatuajmë “Petulla me kos” 24,506
Pule me patate ne furre 20,954
Si te gatuajme Revani – Receta gatimi per Revani 19,954
Si te gatuajme Qofte – receta gatimi 19,850
Si te gatuajme speca te mbushur – Receta gatimi 19,140
Si te gatuajme Bakllava – Receta gatimi per Bakllava 18,738
Si te gatuajme Tave dheu / Tave balte – Receta gatimi 18,611
Si te gatuajme sallate ruse – Receta gatimi 15,149
Si te gatuajme tullumba 14,143
Gurabije 5 lekshe 13,741
Si te gatuajme Tiramisu – Receta gatimi 13,367
Byrek me qumesht dhe djathe 12,773
Si te pergatisim salce kosi – receta gatimi 12,035
Si te gatuajme Pica Vegjetariane – Receta gatimi 11,814
Si te gatuajme fergese tirone 11,183
Si të gatuajmë Lazanja me mish te grire (Bolonjeze) 11,178
Bakllava shqiptare (Video) 11,142
Si te gatuajme sarme me laker 10,690
Byrek me qepe dhe domate 10,669
Si te gatuajme torte me cokollate 10,580
Si te gatuajme bakllava turke 10,503
Si te gatuajme Fergese me melçi – Receta gatimi 10,295
Si te gatuajme Patellxhane te mbushur – Receta gatimi 10,165
Lakror Korce me qepe e domate 10,121
Si te gatuajme Kek me zemer cokollate (Video) 9,527
Si te gatuajme byrek me qumesht | me mish | me spinaq 9,474
Si të gatuajmë “Pizza të vogla me djath Filadelfia” 9,202
Si behet Embelsira Kompekaj – Receta gatimi per Kompekaj 9,193
Kime me veze 9,089
Si te gatuajme gjilnare 8,848
Si te gatuajme Fërgesë Tirane – Receta gatimi per 8,779
Si te gatuajme mish vici me perime – Receta gatimi 8,709
Tave peshku me perime 8,692
Patellxhane turshi 8,529
Spinaq me veze ne furre 8,506
Si te gatuajme pispili me dhalle 8,505
Si te gatuajme Krem karamel 8,345
Si te gatuajme tave kosi elbasani 8,208
Si të gatuajmë sheqerpare speciale 8,015
Si zihet Kosi – Zenia e kosit 7,896
Bombone vendi 7,786
Si te gatuajme Pastiço me djathë 7,759
Embelsire me cokollate 7,712
Pace koke 7,604
Si te gatuajme Hasude – Receta gatimi 7,542
Si te gatuajme kofshë pule me domate dhe erëza 7,474
Si te gatuajme mish viçi me jahni 7,278
Si të gatuajmë Ballakume Elbasani për Ditën e Verës 7,242
Melci te skuqura 7,169
Si te gatuajme Gjel Deti te Mbushur – Receta gatimi 7,166
Si te gatuajme Sultjash – Receta gatimi 7,152
Speca Gogozhare 7,106
Si te gatuajme torte me kokos dhe cokollate 7,070
Gjel deti me pershesh (Video) 7,012
Melci pule me domate dhe veze 6,942
Qumeshtor – receta gatimit 6,821
Si të gatuajmë “Bombone Rafaello” 6,820
Tave me patellxhane 6,698
Si te gatuajme qull pule 6,531
Si te gatuajme risotto me kunguj, domate dhe bizele 6,361
Si te gatuajme gjel deti me pershesh – Receta gatimi 6,352
Si te gatuajme byrek shqiptar me djathë 6,109
Si të gatuajmë pulë me perime në furrë 6,071
Si te gatuajme mish me laker 6,037
Si të gatuajmë “Qofte me spinaq” 6,006
Si të gatuajmë “Biskota dy-ngjyrërshe” 5,988
Si te gatuajme Trahana – Receta gatimi per Trahana 5,870
Lakror me spinaq 5,826
Si të gatuajmë qofte Korçe me qepë 5,789
Si te gatuajme byrek me presh dhe qumësht 5,782
Si te gatuajme byrek me spinaq dhe djathё 5,728
Si të gatuajmë kek me mollë dhe rrush të thatë 5,669
Krepa me cokollate 5,508
Pershesh me buke misri dhe gjel deti 5,477
Si të gatuajmë Musaka 5,250
Si te gatuajme lazanja me perime 5,164
Ushqimi i mengjesit, cfare duhet te permbaje 5,145
Si te gatuajme palacinka të mbushura me mish 4,912
Si te gatuajme kadaif me arra- Receta gatimi 4,893
Si të gatuajmë sallatë të ngrohtë me patate 4,574
Si te gatuajme torte me molle 4,549
Si të gatuajmë biskota me copa cokollate 4,540
Shega dhe vetitë e saj magjike të shërimit 4,530
Si të gatuajmë “Byrek role me mish dhe djathëra” 4,516
Si te gatuajme Burani – Receta gatimi per Burani 4,515
Si te gatuajme petulla te fshira me gjizë, hudhër dhe najazëm 4,440
Tavë dheu me kungulleshka dhe vezë 4,422
Keshilla te ndryshme per kuzhinen 4,369
Si të gatuajmë qofte me lëng 4,322
Si te gatuajme profiterole 4,278
Si të gatuajmë pulë me perime të pjekur në furrë 4,247
Si te gatuajme tave me mish qengji 4,235
Kunefe (embelsire Turke) 4,225
Si të gatuajmë “Llokume me arra, lajthi, bajame, fistqe etj” 4,222
Si te gatuajme filetë pule me djathë dhie dhe domate të vogla 4,221
Si te gatuajme couscous (Kuskus) – Receta gatimi 4,152
Si te gatuajme kacamak me këpurdha të pjekura 4,084
Si te gatuajme penne me domate, spec djegës dhe spinaq 4,070
Si te gatuajme pulë të mbushur me oriz 4,039
Sarme me gjethe rrushi ose lakra turshi 4,012
Si te gatuajme mozzarella me domate dhe spec djegës 3,968
Si të gatuajmë tortë cokollate 3,942
Si të gatuajmë “Tavë peshku me hudhra” 3,893
Si te gatuajme japrakë 3,869
Si të gatuajmë kek me çokollatë dhe banane 3,798
Si të gatuajmë mish qengji në furrë 3,730
Si te gatuajme supë me spinaq, makarona dhe fasule 3,716
Si të gatuajmë sallatë me lakër, karrota, qepë të njoma dhe djathë 3,714
Si te gatuajme “Qofte me gjize e spinaq” 3,696
Si të gatuajmë kekë të vegjël çokollate 3,607
Si te gatuajme makarona me kunguj dhe pana 3,575
Spageti me hudher, vaj dhe spec djeges 3,568
Si të gatuajmë mafishe 3,544
Mish me bishtaja 3,510
Tavë Elbasani 3,478
Ushqimet e preferuara ne stinen e vjeshtes 3,457
Si te gatuajme gjoks pule me domate të vogla dhe pesto 3,455
Si të gatuajmë kek të shkrifët karrote 3,446
Si të gatuajmë “Gurabije Parisi” 3,437
Si të gatuajmë “Mish qengji me makarona” 3,342
Torte me cokollate dhe gjalp kikiriku 3,262
Si të gatuajmë “Sallatë dimërore” 3,248
Si te gatuajme gjoks pule me perime 3,238
Si te gatuajme pulë të pjekur me kos, limon dhe hudhër 3,199
Si te gatuajme Supe me oriz dhe bizele 3,193
Si te gatuajme salce xaxiqi 3,191
Si të gatuajmë “Pulë e mbushur” 3,188
Si te gatuajme gjel deti ne furre 3,162
Si të gatuajmë kek me çokollatë 3,152
Si te gatuajme torte me qershi dhe corn flakes 3,138
Oriz me perime 3,057
SI te gatuajme Rizoto me fruta deti 3,043
Si te gatuajme gliko arre 3,042
Si te gatuajme supë me karrotë dhe portokalle 3,030
Si të gatuajmë “Embëlsira braziliane Beijinho” 2,930
Rizoto me karkaleca 2,912
Si të gatuajmë patëllxhanë imam bajalldi 2,908
Si te gatuajme speca të mbushur me cous cous dhe djathë dhie 2,874
Strudel i thjeshtë 2,870
Si te gatuajme bamje me mish qengji 2,817
Si të gatuajmë qebap 2,813
Si te gatuajme Pice me brokoli dhe suxhuk 2,805
Gjellë me kunguj 2,795
Si të gatuajmë supë me kërpudha porçini 2,778
Fruta deti te skuqura 2,778
Si te gatuajme sallatë me rukola, portokalle dhe mozzarella 2,776
Si të gatuajmë lepur 2,748
Fileto pule me kerpudha dhe pana 2,727
Si te gatuajme lazanje bolonjeze 2,722
Si te gatuajme Pulë florentine 2,709
Si te gatuajme patëllxhane të marinuara me djathë dele dhe majdanoz 2,673
Si të gatuajmë supë me brokoli dhe gorgonzola 2,657
Si te gatuajme patate tё skuqura vere 2,642
Ushqimet e shendetshme per syte 2,628
Si te gatuajme kek me limon të ëmbël dhe manaferra 2,620
Si te gatuajme mish qengji në furrë me limon dhe rozmarinë 2,586
Kosi lufton depresionin 2,554
Si te gatuajme kek me dopio çokollatë 2,489
Si të gatuajmë supë me peshk 2,469
Si te gatuajme kek me çokollatë dhe banane 2,402
Si te gatuajme Patatas bravas – Receta gatimi 2,397
Si te gatuajme byrekë të mbushur me mish 2,368
Recel rrushi 2,335
Si të gatuajmë “Kek me fiq, molle dhe arra” 2,299
Si te gatuajme “Speca te mbushura me perime” 2,298
Si te gatuajme bruschetta me gjizë dhe spec të kuq 2,174
Si te gatuajme lazanja vegjetariane 2,151
Si të gatuajmë “Makarona me pesto siciliane” 2,129
Si të gatuajmë Muamar orizi me pulë dhe arra 2,076
Si të gatuajmë “Biftek me spinaq dhe djathë” 2,050
Si të gatuajmë gjyveç me oriz 2,048
Si te gatuajme pankek me çokollate 1,991
Si te gatuajme qofte me thjerreza 1,984
Si të gatuajmë “Lazanja me salcë” 1,964
Si te gatuajme spaghetti me domate të vogla dhe ullinj 1,952
Si të gatuajmë rosto viçi me qepë 1,952
Si të gatuajmë supë karrote pikante 1,947
Si të gatuajmë “Kos me fruta” 1,941
Si të gatuajmë lulelakër au gratin 1,927
Si të ushqehemi në Ramazan 1,924
Si të gatuajmë japrak me gjethe rrushi 1,908
Si te gatuajme musaka me patellxhane 1,900
Si të gatuajmë linguini me karkaleca dhe kunguj 1,861
Si te gatuajme spaghetti me sardele 1,856
Si te gatuajme frittata me salmon, patate dhe bizele 1,853
Si te ruajme te fresketa frutat dhe perimet 1,847
Si te gatuajme krahë pule me salcë gorgonzola 1,821
Kofsha pule me speca 1,813
Si te gatuajme ëmbëlsira çokollate me arra 1,812
Si te gatuajme spageti me pesto arrash 1,798
Si te gatuajme Rizoto Milanez (me shafran) – Receta gatimi 1,780
Si te gatuajme jeshillëqe me hudhër dhe limon 1,774
Si te gatuajme bamje me mish pule 1,761
Si te gatuajme krem me fasule, djathë dele dhe erëza 1,719
Si te gatuajme Pica me gjel deti 1,694
Si të gatuajmë lepur me ullinj jeshilë dhe limon 1,692
Si të gatuajmë “Spageti me pule dhe vaj aromatik” 1,688
Si te gatuajme kunguj të mbushur me domate dhe parmigiano 1,688
Si te gatuajme Koce me selino ne furre 1,675
Torta Margarita 1,663
Si të gatuajmë patate të reja me limon 1,635
Si të gatuajmë “Ëmbëlsirë me bukë të thekur” 1,618
Si të gatuajmë tavë me salmon dhe patate 1,611
Antipast me Bresaola – Antipasto di Bresaola 1,580
Si të gatuajmë kek me portokalle dhe polenta 1,580
Si te gatuajme zupë me qershi 1,562
Kek me vishnje 1,562
Parfe me lajthi 1,535
Si te gatuajme supë me spec të kuq, domate dhe tarrator 1,528
Si te gatuajme supë me kunguj dhe rukola 1,522
Caji i ftohtë largon lodhjen menjëherë 1,520
Biftek me makarona dhe me salcë domatesh 1,516
Si te gatuajme biskota tërshëre me pika çokollate 1,502
Sardele me salce domate 1,494
Dobitë e uthullës së mollës 1,476
Qofte pikante me thjerrëza (për fëmijë) 1,476
Si të gatuajmë Penne me salcë arrabiata (speci të kuq) 1,458
Si te gatuajme brumë me çokollatë 1,443
Si te gatuajme omletë franceze 1,430
Si të gatuajmë kek me caj dhe fruta të thata 1,408
Si të gatuajmë çomlek me qepë 1,402
Si te gatuajme biskota me çokollatë dhe arra 1,398
Si te gatuajme kajmaklie me cokollate dhe bajame 1,364
Si te gatuajme reçel luleshtrydhe 1,340
Si të gatuajmë rigatoni me ton të pjekura në furrë (Pasta al forno) 1,337
Si të gatuajmë “Oriz me spinaq dhe salmon” 1,328
Si te gatuajme mish qengji 1,325
Spageti me midhje 1,318
Si të gatuajmë “Oriz me midhje” 1,300
Leng molle me banane 1,290
Si të shmangim pagjumësinë 1,277
Si te gatuajme brownies me salcë çokollate 1,253
Si te gatuajme cheesecake me luleshtrydhe 1,185
Si të gatuajmë bruschetta me sardele, spec djegës dhe majdanos 1,182
Si te pergatisni akullore me kos? 1,179
Si te gatuajme midhje me domate dhe spec djegës 1,176
Buke e thekur me Salmon dhe piper te kuq 1,169
Si te gatuajme torta me dardhë dhe bajame 1,169
Si te gatuajme pulë të mbushur me kërpudha 1,168
Si të gatuajmë spaghetti me kërpudha, presh dhe proshutë të tymosur 1,156
Si te gatuajme mafishe me dardhë dhe çokollatë 1,132
Si të gatuajmë kec të mbushur, i pjekur në enë balte 1,118
Speci i kuq djeges, nxit sistemin imunitar 1,113
Pilaf me gjalp kikiriku, proshutë dhe djathë 1,106
Si të gatuajmë ngjalë pikante 1,088
Si të gatuajmë sallatë me penne dhe pulë 1,061
Si të gatuajmë supë me patate të ëmbla dhe thierrëza 1,048
Si te gatuajme panna cotta me luleshtrydhe 1,042
Imam bajalldi 1,031
Erezat qe bejne mire per shendetin 1,022
Si të gatuajmë qofte me ton dhe misër 1,018
Mish viçi me kikirikë 1,014
Torte me Vishnje 1,010
Si të gatuajmë “Panna cotta light me recel qershie” 1,006
Si te gatuajme tortë me çokollatë dhe qershi 986
Si te gatuajme reçel luleshtrydhje 974
Si të gatuajmë spaghetti integral me brokoli dhe bajame 973
Si të gatuajmë qofte me salmon dhe brokoli 971
Si të gatuajmë kukurec 962
Si te gatuajme orecchiete me brokoli, spec djegës dhe limon 960
Banane antikancer 958
Si të gatuajmë sallatë me pulë, panxhar dhe portokalle 932
Si te gatuajme kofshë qengji me domate, hudhër dhe ullinj 926
Kallamare me makarona 898
Qifla me brumë gështenjash 881
Si te gatuajme pulё tё pjekur me speca dhe djathё dele 879
Si te pergatisim Sallatë me fruta deti 876
Si të gatuajmë domate të mbushura me kima 868
Si te gatuajme gnocchi me pesto limoni dhe majdanozi 849
Si te gatuajme Gulash hungarez 847
Si të gatuajmë bërxollë vici me krustë parmigiano e shoqëruar me salcë jeshile italiane 842
Dobia e çajit të dardhës 834
Pije me luleshtrydhe 817
Si te gatuajme mish qengji në furrë me limon dhe rozmarinë 816
Pije cudiberese 795
Si te gatuajme filetë toni me perime 794
Si te gatuajme tortë me fiq të thatë 781
Si te gatuajme kos i ngrirë me luleshtrydhe 773
Si të gatuajmë pilaf me llukanik dhe karkaleca 768
Sallatë dhe mjaltë 751
Si të gatuajmë sallatë me qiqra, portokalle dhe djathë dele 749
Si të gatuajmë bërxollë vici me sherebelë dhe polenta me kungull dimri 739
Si të gatuajmë spaghetti me vongole 733
Si te gatuajme patate të mbushura me salmon 729
Si te gatuajme peshk ton me majdanoz 725
Si te gatuajme tortë me dardhë dhe çokollatë 713
Si të gatuajmë shishqebap qengji me rozmarinë dhe hudhër 707
Si te gatuajme troftë me sallatë finoku 702
Si te gatuajme risotto me bizele, shparguj dhe mascarpone 693
Si te gatuajme salcë me spec të kuq 688
Si të gatuajmë sallatë me thierrëza dhe mozzarella 685
Si të gatuajmë kofshë qengji në furrë 685
Akullore dietike 657
Si të gatuajmë koce furre me salcë romesco 649
Si te gatuajme sallatë verore me cous cous 640
Si të gatuajmë gnocchi me kunguj, mascarpone dhe qepë të njoma 639
Si të gatuajmë sallatë të lehtë me cous cous 636
Si të gatuajmë filetë merluci me bizele dhe domate të vogla 632
Si të gatuajmë qafë viçi e mbushur role 625
Si të gatuajmë reçel qershije 621
Si te gatuajme Tarator me kos 621
Si të gatuajmë sallatë me çikore dhe dardhë 613
Si te gatuajme Mish qengji me kungull dimri dhe shafran 610
Si të gatuajmë karrota me gjalpë, hudhër dhe trumëz 604
Si të gatuajmë supë me patate të ëmbla dhe thierrëza 584
Si të gatuajmë pudingë franceze me fruta të pyllit 572
Si te gatuajme cheesecake personalë me luleshtrydhe 564
Qofte pikante me thjerrëza 556
Si të gatuajmë antipastë me salmon, finok dhe limon të ëmbël 542
Paella Valenciane 538
Si te gatuajme burger vegjetarian 534
Si të gatuajmë komposto frutash dimri me mascarpone 533
Si të gatuajmë pilaf me lulelakër dhe qiqra 523
Si te gatuajme frittata me salmon dhe brokoli 517
Mish në zgarë 501
Si të gatuajmë penne me llukanik dhe finok 496
Si te gatuajme pesto 491
Si te gatuajme penne furre me kunguj dhe borzilok 487
Si te gatuajme krem me bajame të thata 484
Si te gatuajme kunguj me cikore, capperi dhe ullinj 482
Si të gatuajmë xhel luleshtrydhe 476
Si te gatuajme sallatë me kunguj, shparguj dhe bizele 473
Si të gatuajmë supë me rrënjë seleri dhe dardhë 445
Si te gatuajme bërxolla qengji të shoqëruara me imam bajalldi 417
Si te gatuajme filetë toni me perime 383
Si të gatuajmë biskota me çokollatë dhe spec djegës 380
Si të gatuajmë kërpudha me pesto Genovese dhe mozzarella 371
Si të gatuajmë sallatë me pule dhe bukë të thekur 357
Spageti me lakra te egra 352
Si të gatuajmë krem me arrë kokosi dhe fruta ekzotike 332
Si te gatuajme sallatë me pjeshkë dhe gorgonzola 314
Si te gatuajme sallatë me pjeshkë, pulë dhe djathë dele 308
Si të gatuajmë sallatë me ton, shparguj dhe fasule 305
Si te gatuajme shishqebap qengji me nenexhik 276
Si te gatuajme sallatë me fusilli dhe ton 274
Si te gatuajme sallatë me ananas, portokalle dhe nenexhik 226
Si te gatuajme filetë toni me domate dhe fasule 205
Si te gatuajme luleshtrydhe limon të ëmbël dhe piper 151
Si te gatuajme panna cotta me luleshtrydhe 130