Si te gatuajme Bakllava shqiptare (Video) – Receta gatimi per bakllava shqiptare (bakllava turke) me video

Ketu do t’ju tregojme ne menyre te thjeshte hap pas hapi si pergatitet bakllavaja shqiptare e njohur ndryshe dhe si bakllava turke ne kushtet e shtepise.

Keto 5 video do tju tregojne hap pas hapi menyren e duhur se si gatuhet bakllavaja. Perberesit per bakllava, pergatitja e brumit, pjekja dhe sherbetosja e bakllavase.. Cdo shpjegim do ta gjeni ne keto 5 video te permbledhura
bakllava turke, bakllava shqiptare, bakllava receta, bakllava video, embelsira, si behet bakllavaja

1 COMMENT

Comments are closed.